( ورود به انجمن سايت )

تبليغات

ترس تنها احساسی است که دروغ نمی گوید!
به گروه طرفداران ترس بپیوندید.
ایمیل خود را اضافه کنید تا در صورت اضافه شدن مطلب جدید در سایت، شما را مطلع کنیم.
ما برای شما ایمیل اسپم یا تبلیغاتی نخواهیم فرستاد.

آخرین ارسال های انجمن ترس و ماوراءالطبیعه: دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت میکرد+عکس  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:2، بازديدها:19 ) از لحضه مرگ تا قیامت  (نویسنده: amin_naja، پاسخ ها:1، بازديدها:21 ) کتاب کمیاب مجمع الدعوات کبیر  (نویسنده: hasan2014، پاسخ ها:1، بازديدها:13 ) دانلود کتاب میراث زرین (رایگان)  (نویسنده: hasan2014، پاسخ ها:0، بازديدها:16 ) سوال؟  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:2، بازديدها:43 ) شب اول قبر(جزئیات کامل شب اول قبر سوال هاو ....)  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:6، بازديدها:100 ) داستان استر  (نویسنده: M_Z_666_H، پاسخ ها:0، بازديدها:46 ) فتنه شیطان(آرماگدون)  (نویسنده: M_Z_666_H، پاسخ ها:3، بازديدها:64 ) قتل بسیار وحشتناک توسط سنگ+18...+18...  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:0، بازديدها:162 ) هاله  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:4، بازديدها:90 ) حرکت بی دلیل سنگها  (نویسنده: M_Z_666_H، پاسخ ها:2، بازديدها:82 ) سوال؟  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:0، بازديدها:50 ) دخترخاله ی عجیب  (نویسنده: noshia، پاسخ ها:9، بازديدها:146 ) عکس های وحشتناک ابدالرحمن جلاد داعش+18دلهره اور  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:4، بازديدها:226 ) شکل های عجیب ومشکوک در بیابان  (نویسنده: M_Z_666_H، پاسخ ها:0، بازديدها:114 )

تصاوير انواع شكنجه 7


ابزار بریدن زبانعکسهای بیشتراميدوارم كه كامل و جامع بوده باشه، چون واسه جمع آوريش خيلي زحمت كشيدم ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 6


ابزار ریختن ماده مذاب درون گوش :ابزار شکنجه گردنقفسی برای قرار دادن افراد زنده بدون آب و خوراک تا بپوسند! قطعه قطعه کردن بدن افراد!کندن تکه های بدنپوست افراد را زنده زنده می کندند! ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 5


آب هر چقدر این مایع باعث حیات است، استفاده از آن برای شکنجه، می‌تواند مسیر حیات را معکوس کند.، فرو کردن سر در آب، سر و ته آویزان کردن در بشکه آب و با میله زدن به بشکه، از نمونه‌های متداول شکنجه بوده و هستند.اما جدیدترین نمونه مورد استفاده نیروهای با محبت مسیحی آمریکایی!! در گوانتانامو و عراق بوده، این است که با شلنگ در حلق طرف آب بریزید تا بعد از سیراب شدن به حرف بیاید.باکره نورمبرگ(تابوت میخ دار) تابوت میخ دار حاصل تراوش استعداد شکنجه‌گرهای آلمانی در نورنبرگ است. متهم بخت برگشته را ایستاده داخل تابوت می‌گذاشتند و بعد با پیچاندن دستگیره‌هایی که مجموعه میخ‌ها را جلو می‌برد. همچنین به آهستگی میخ‌ها را در اعضا و جوارح فرو می‌کردند. البته میخ‌ها را طوری کار گذاشته بودند تا در اعضای حیاتی فرو نرود و متهم برای چند بار رفتن در تابوت توانایی داشته باشد.اره البته ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 4


شکنجه کششی: این سیستم از پرطرفدارترین ابزار شکنجه‌های کششی در اروپای 500 سال قبل (در زمان اقتدار کلیسا!!) بود و شخصیتهای معروفی با آن توفیق سفر به آن دنیا را پیدا کرده اند!!! ویلیام والاس، جنگجوی ایرلندی که فیلمش هم ساخته شده! (فیلم «شجاع دل») یا جان کوچولو، دوست رابین هود همان خرس گنده کارتون رابین هود از معروف‌ترین قربانیان این وسیله بوده اند. روش شکنجه کفار در صدر اسلام هم نسخه بدوی همین چهار میخ بود که به جای اهرم، اعمال فشار به صورت دستی انجام می‌شد. سمیه (سلام الله علیها) مادر عمار یاسر و اولین زن شهید در اسلام به همین روش شهید شد.چکمه‎آهنی (یااسپانیائی) این سیستم خوراک ترکاندن و خرد کردن استخوان‌های پاست.این روش به خاطر این که در اسپانیا طرفدار داشت به چکمه اسپانیایی هم معروف بود. جفت پای طرف را تا زانو در یک چکمه آهنی که با پیچ قابلیت تنظیم داشت، می‌کردند و ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 3


الاغ اسپانیایی وسیله ای که از یک صفحه برش اصلی با تیغه ای است که در بالای آن می‌باشد و به دو میله متصل شده است؛ قربانی را برهنه کرده و با پاهایی باز از هم بر روی صفحه قرار می‌دهند، گویی فرد سوار بر الاغ است. و تعداد زیادی وزنه به پاهای او وصل می‌کردند. رنج قربانی را می‌توانستند با وزنه های سبک یا سنگین تر تنظیم نمایند.سلاخی در یک مدل از شکنجه از نوع سلاخی، بازوهای قربانی را به یک قطب در بالای سرش می‌بستند و در همین حال پاهای او از زیر می‌بستند. سپس بدن او را کاملا برهنه می‌کردند و شکنجه گر، با کمک یک چاقوی کوچک، پوست قربانی را به آرامی‌ از بدنش کنده و جدا می‌کرد. در اغلب موارد، شکنجه گر پوست صورت را در ابتدا می‌کَند، و به آرامی‌کار خود را ادامه می‌داد تا به پاهای قربانی می‌رسید. بیشتر قربانیان پیش از آنکه شکنجه گر حتّی به کمر آنها برسد، جان خود را از دست می‌د ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 2


له کننده سر این وسیله، به طور گسترده در دوران قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفته است، بخصوص در دوران تفتیش عقاید. چانه را بر روی نوار پایینی و سر را در زیر درپوش فوقانی قرار می‌دادند. شکنجه گر به آهستگی پیچ را می‌چرخاند تا نوار پایینی و درپوش به یکدیگر نزدیک شوند. این امر به آسانی موجب له شدن سر می‌شد. ابتدا دندان ها درون فک خرد می‌شد؛ سپس قربانی به آرامی‌ و دردی وحشتناک، جان خود را از دست می‌داد. البتّه پیش از آن، چشمهایش در حدقه فشرده و له می‌شد.گلابی غمگین وسیله ای گلابی شکل که درون مهبل یا مقعد قربانی قرار داده می‌شود؛ مهبل برای زنان، مقعد برای همجنسگرایان، و دهان برای دورغگویان و کفرگویان!! این وسیله شامل چهار برگ است که به آرامی‌ از یکدیگر جدا می‌شوند؛ همان طور که شکنجه گر پیچ بالای وسیله را می‌چرخاند. این به تصمیم شکنجه گر بستگی دارد تا تنها پوست را پا ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه


دوران قرون وسطی یکی از ظالمانه ترین مقاطع در تاریخ بشر بشمار می‌آید؛ دورانی که با خلاقیّت در شکنجه و ابزار شکنجه (به دلائل بسیار احمقانه) زیر نظر کلیسای مسیحی (که الآن داعی مهر و محبت و صلح است!!) شناخته می‌شود.* این همه استعداد در زجر دادن و اختراع وسایل عجیب و غریب برای کشتن همنوع، حیرت آور است؛ استعدادی که فقط از مسیحیان اروپای قرون وسطی برمی‌آید. شکنجه‎های بسیار فجیع که بویژه در مستعمرات بکار می بسته اند. صدور حکم اعدام برای گالیله به این دلیل که زمین را کروی معرفی کرده بود زبانزد خاص و عام میباشد. به گزارش وبلاگ مسیحیت شناسی؛ در طى دوره قرون وسطى و حاکمیت کلیسا کار پاپ و روحانیت مسیح تکفیر و تحریم بود و میلیون‎ها انسان حق‎جو و دانشمند را اعدام و شکنجه کردند. پاپ و روحانیت کلیسا در این دوران جان ملت‎ها را به لب رساندند. آنان دستگاه گسترده تفتیش عقاید و افک ... ( ادامه مطلب )

عكس هاي متحرك ترسناك


عكس هاي متحرك ترسناك براي ديدن تصاوير از نرم افزار اينترنت اكسپلورر استفاده كنيدjavascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp();javascript:nicTemp(); ( ادامه مطلب )

عكس جديد از جن


سلام چندتا عكس جديد از جن پيدا كردم واستون ميزارم.عکس جنعکس چهره ای شبیه جن پشت پنجرهعکس جن دو سر به هم چسبیده ( ادامه مطلب )

عاقبت توهين به قرآن


ماجرای دختری که به دلیل پاره کردن قرآن به میمون تبدیل شد(البته این مطلب و ممکنه بعضی دیگه از مطالب موجود در وبلاگ قدیمی باشه خواستم مطالب جالبو به آرشیوم اضافه کنم)کل ماجرا اینجا اورده شده دیگه قضاوت و نظر دادن در مورد این ماجرا با خودتون هستمنبع خبر : Miankooh.Comفکر کنم که همه دیگه این داستان رو شنیده باشید که یه دختر توی هلند به خاطر توهین به قرآن تغییر شکل داد.این برگه چاپ شده و داستانی که ساختن: نمونه ديگري هم درباره توهين به قرآن شنيده شده كه از اين قراره:دختري كه براي ازدواج با خواستگارش متوسل به استخاره با قرآن شده و جواب استخاره «خوب» بيان شده است، پس از ازدواج متوجه اعتياد و خلافكاري هاي همسر خود شده كه پس از اعتراض مورد ضرب و جرح همسر خود قرار ميگيرد. اين داستان به مدت هشت سال براي آن دختر تكرار مي‎شود و آخرين باري كه وي از شوهرش كتك ميخورد از روي ناراحت ... ( ادامه مطلب )

مردمانd که به سنگ تبدیل شدند !


مردمان هوس رانی که به سنگ تبدیل شدند ! حادثه آنقدر ناگهانی روی داد که همهچیز در شهر به همان حالت که در اثنای زندگی روزمره بود دست نخورده ماند وامروز دقیقا به همان گونه که دو هزار سال پیش بودند باقی است. گویی زمانمنجمد شده است. همان طور که خدا می‌گوید در سنت الهی تغییر وجود ندارد«مشرکان با نهایت تأكید به خدا سوگند خوردند كه اگر پیامبرى انذاركننده بهسراغشان آید، هدایت یافته‏ترین امّتها خواهند بود امّا چون پیامبرى براىآنان آمد، جز فرار و فاصله‏گرفتن از (حق) چیزى بر آنها نیفزود اینها همهبخاطر استكبار در زمین و نیرنگهاى بدشان بود امّا این نیرنگها تنها دامانصاحبانش را مى‏گیرد آیا آنها چیزى جز سنّت پیشینیان و (عذابهاى دردناكآنان) را انتظار دارند؟! هرگز براى سنّت خدا تبدیل نخواهى یافت، و هرگزبراى سنّت الهى تغییرى نمى‏یابى»(سوره فاطر 42-43)شهر پمپی که نمایشی از انحطاط و سقو ... ( ادامه مطلب )

عكس كيك عروسي ترسناك


زن و شوهري كه عاشق فيلم ها و موضوعات ترسناك بودند كيك عروسي خود را به شكل سر جدا شده از بدن خودشان سفارش دادند و مهمانان را متعجب كردند.. ( ادامه مطلب )

عکس های ترسناک


یه سری عکس ترسناک تو اینترنت دیدم گفتم خالی از لطف نیست شما هم ببنید ولی بعضی هاش هم خنده داره ( ادامه مطلب )

عکس هایی از سری بازی های residentevil


( ادامه مطلب )

انسان های ناقص ۴


( ادامه مطلب )

انسان های ناقص ۳


( ادامه مطلب )

عکس های خنده دار ترسناک


( ادامه مطلب )

عکس های واقعیه اسلندر من


( ادامه مطلب )

عکس های خنده دار ترسناک


( ادامه مطلب )

جدیدترین تصاویر ترسناک


( ادامه مطلب )


آیا می دانید این سایت توسط افرادی مثل شما بروز می شود؟

شما می توانید یا عضویت در این سایت به جمع نویسندگان سایت ترسو بپیوندید. نوشته های شما در موضوع ترس و ماوراءالطبیعه در اینترنت منتشر می شود و شما بزودی طرفداران خود را پیدا خواهید کرد. هربار که نوشته های شما بازدید شود امتیاز شما افزایش پیدا کرده و سرور بصورت خودکار شما را به گروه های بالاتر ارتقا می دهد ... ساده است ، عضو شوید و دوستان خود را پیدا کنید! (عضویت)

 
ترسو یک وبسایت تفریحی است و هیچ ارتباطی با گروه ها و عقاید شیطان پرستی ندارد.
برای مشاهده سایت در بهترین حالت ممکن، از مرورگر های Google Chrome یا FireFox استفاده نمائید.
+ © کپی برداری از مطالب این سایت تنها با لینک دادن به برگه همان مطلب، مجاز است. | نقشه xml | طراح و برنامه نویس | وبلاگ ادمين |
X پیشنهاد ویژه!