( ورود به انجمن سايت )

تبليغات
اگر از این قسمت عبور کنید، ضرر کرده اید!! نرم افزار خرید شارژ اندروید
و حال از شارژ کردن گوشی خود لذت ببرید؛ با احترام، فقط اندرویدی ها!
تنها با دانلود این برنامه از لینک مستقیم زیر و بدون حتی یک ریال هزینه می توانید به آسان ترین و ایمن ترین راه خرید شارژ در گوشی خود دسترسی داشته باشید.
آیا این روش ارزان ترین هم هست؟ بله حتی از قیمت خود شارژ هم ارزان تر!!

.: دانلود محبوب ترین نرم افزار اندروید خرید شارژ :.           کد نصب و فعالسازی تخفیف: 9720

آخرین ارسال های انجمن ترس و ماوراءالطبیعه: سکولار کردن جهان  (نویسنده: KOOMEYL، پاسخ ها:0، بازديدها:11 ) انجمن فراماسونرى  (نویسنده: amir3341، پاسخ ها:0، بازديدها:16 ) ۱۵ نکته جالب و خواندنی در مورد جن  (نویسنده: KOOMEYL، پاسخ ها:0، بازديدها:17 ) “معمار اعظم فراماسونرها” و معاون ایرانی‌اش کیستند؟  (نویسنده: KOOMEYL، پاسخ ها:0، بازديدها:14 ) شوخی های جالب شبکه های اجتماعی 29 آبان 1393  (نویسنده: mohsen، پاسخ ها:2، بازديدها:62 ) نظرتان درباره ناظمان و مدیران جدید و تغییرات اخیر انجمن چیست؟  (نویسنده: admmin، پاسخ ها:0، بازديدها:48 ) لز م ز لفبفهوزه.  (نویسنده: mohsen، پاسخ ها:2، بازديدها:25 ) 4گام اساسی برای رفاقت با قرآن  (نویسنده: rohsavar، پاسخ ها:0، بازديدها:39 ) باهاتون حرف دارم.  (نویسنده: RahaHJB، پاسخ ها:10، بازديدها:132 ) روزنامه دیواری  (نویسنده: نازی، پاسخ ها:0، بازديدها:52 ) دانلود بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 برای PC  (نویسنده: KOOMEYL، پاسخ ها:0، بازديدها:42 ) نظریه تکامل تدریجی ارواح  (نویسنده: ODYSSEUS، پاسخ ها:9، بازديدها:132 ) تست روانشناسی قاتلان زنجیره ای  (نویسنده: نازی، پاسخ ها:0، بازديدها:62 ) ساخت عصای جادو عنصر خاک  (نویسنده: arya، پاسخ ها:14، بازديدها:247 ) سوال دارم...چندتا توضیح میخوام  (نویسنده: RahaHJB، پاسخ ها:2، بازديدها:98 )

عكس شبه


در تصوير زير پنج شبه به طور هم زمان ديده شده اند؛ اين عكس هم از آن تصاويري است كه بعد از چاپ به طور هم زمان پنج شبه در آن ديده شده اند.
به گفته فرد عكاس كه يك دانشجو است. اين عكس در فضاي سبز دانشگاه توماس مقدس گرفته شده است. كه دانشجويان اين دانشگاه خبر از وجود اشباح در اين مكان را داده اند.
به ارواح تصوير خوب دقت كنيد.شاين هم عكسي ديگر كه به طور اتفاقي گرفته شده ش

ادامه مطلب و دانلود

تصاویری از قتل عام داعش در یک مهمانی زنانه (16+)


متاسفانه هر روز در عراق و سوریه گروههای تروریستی و تکفیری دست به جنایات افراد غیرنظامی و مردم عادی می زنند که در ادامه ی مطلب ، تصاویری از این جنایات که به دست رسانه ها رسیده، قرار دادم، از دوستان هم به دلیل قرار دادن این تصاویر دلخراش پوزش می خواهم....مشاهده ی تصاویر برای زیر 16 سال مناسب نیستگروه تروریستی داعش با یورش به منزل یکی از خانواده های بانفوذ شهر موصل، تمام اعضای خانواده و ۲۴ نفر از مهمانان آنها را قتل عام کردند. اغلب میهمان ها، همکلاسی های دختر این خانواده بودند که در جشن فارغ التحصیلی او شرکت کرده بودند...زطضو

ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 7


ابزار بریدن زبان

a

عکسهای بیشتر

c

z

اميدوارم كه كامل و جامع بوده باشه، چون واسه جمع آوريش خيلي زحمت كشيدم

ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 6


ابزار ریختن ماده مذاب درون گوش :

a

ابزار شکنجه گردن

v

قفسی برای قرار دادن افراد زنده بدون آب و خوراک تا بپوسند!

h

b

قطعه قطعه کردن بدن افراد!

l

کندن تکه های بدن

z

پوست افراد را زنده زنده می کندند!

n


ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 5


آب

هر چقدر این مایع باعث حیات است، استفاده از آن برای شکنجه، می‌تواند مسیر حیات را معکوس کند.، فرو کردن سر در آب، سر و ته آویزان کردن در بشکه آب و با میله زدن به بشکه، از نمونه‌های متداول شکنجه بوده و هستند.اما جدیدترین نمونه مورد استفاده نیروهای با محبت مسیحی آمریکایی!! در گوانتانامو و عراق بوده، این است که با شلنگ در حلق طرف آب بریزید تا بعد از سیراب شدن به حرف بیاید.

a

باکره نورمبرگ(تابوت میخ دار)

تابوت میخ دار حاصل تراوش استعداد شکنجه‌گرهای آلمانی در نورنبرگ است. متهم بخت برگشته را ایستاده داخل تابوت می‌گذاشتند و بعد با پیچاندن دستگیره‌هایی که مجموعه میخ‌ها را جلو می‌برد. همچنین به آهستگی میخ‌ها را در اعضا و جوارح فرو می‌کردند. البته میخ‌ها را طوری کار گذاشته بودند تا در اعضای حیاتی فرو نرود و متهم برای چند بار رفتن در تابوت توانایی داشته باشد.

k

اره

البته اره می‌تواند وسیله مفیدی هم باشد و این نحوه استفاده ماست که میزان تـأثیرگذاری و نحوه کارش را مشخص می‌کند. همان طور که الأن داشتن تلویزیون برای ما از نان شب واجب‌تر است. داشتن اره در اروپای قرون وسطی هم همین وضع را داشته. البته اروپایی‌ها فقط تیر و تخته اره نمی‌کردند. کافی بود کسی چیز کوچکی را از مزرعه آنها بدزدد!!

در این روش، دزد بدبخت را از پا به سقف یا درخت آویزان می‌کردند و شروع می‌کردند به چیدن شاخ و برگ اضافه طرف که همانا دست و پا و... بود. شاید بگویید چرا برعکسش می‌کردند؟

برای این که خون در مغز متهم جمع شود و با هدر رفتن بیخودی خون از پا و دست، زود نمیرد و ضمن اعتراف به گناهان، یک زجر ملسی هم بکشد!! به این می‌گویند استفاده بهینه در یک شکنجه مرحله به مرحله!!!. در طى 18 سال به دستور دادگاه تفتیش ‍ عقاید، 6860 نفر را با اره شقه کردند.

v

چنگال کفار

این دستگاه، فک فرد استفاده کننده را خرد می‌کرد. چنگال فلزی که رو به روی هم بسته شده بودند، یکی سمت زیر چانه و یکی هم روی سینه قرار می‌گرفت و شکنجه گر با پیچاندن پیچ متصل کننده این 2 چنگال به هم، باعث می‌شد تا چنگال بیشتر فرو برود. دست‌های طرف هنگام استفاده ار سیستم از پشت بسته می‌شد و برای این که چنگال‌ها هم در نروند سیستم را با قلاده به گردن محکم می‌کردند. این دستگاه اختراع ایتالیایی‌ها بود.

b


ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 4


شکنجه کششی:

این سیستم از پرطرفدارترین ابزار شکنجه‌های کششی در اروپای 500 سال قبل (در زمان اقتدار کلیسا!!) بود و شخصیتهای معروفی با آن توفیق سفر به آن دنیا را پیدا کرده اند!!! ویلیام والاس، جنگجوی ایرلندی که فیلمش هم ساخته شده! (فیلم «شجاع دل») یا جان کوچولو، دوست رابین هود همان خرس گنده کارتون رابین هود از معروف‌ترین قربانیان این وسیله بوده اند.
روش شکنجه کفار در صدر اسلام هم نسخه بدوی همین چهار میخ بود که به جای اهرم، اعمال فشار به صورت دستی انجام می‌شد. سمیه (سلام الله علیها) مادر عمار یاسر و اولین زن شهید در اسلام به همین روش شهید شد.

a

چکمه‎آهنی (یااسپانیائی)
این سیستم خوراک ترکاندن و خرد کردن استخوان‌های پاست.این روش به خاطر این که در اسپانیا طرفدار داشت به چکمه اسپانیایی هم معروف بود.
جفت پای طرف را تا زانو در یک چکمه آهنی که با پیچ قابلیت تنظیم داشت، می‌کردند و از بالا هم با تخته‌های چوب گوه شکل بین زانوها فاصله می‌انداختند، بعد همزمان چوب‌ها را با چکش از بالا بین زانوها می‌چسباندند و از پایین هم چکمه را سفت می‌کردند. این طوری زانوها خرد شده و مچ و انگشت‌های پا هم بر اثر فشار له می‌شود .این روش در دکان رمان‌نویس‌ها حسابی طرفدار پیدا کرده و در «مرشد و مارگاریتا» (میخائیل بولگاف) و «گوژ پشت نتردام» (ویکتورهوگو) به آن پرداخته شده است

d

پنجه گربه

به این وسیله هیجان انگیز، «قلقلک اسپانیایی» (Spanish tickler) هم می‌گویند؛ در حالی که ما وجه تسمیه ماجرا را نمی‌دانیم. احتمالا ً خود کسی هم که این اسم را روی این وسیله گذاشته، گیر آن نیفتاده تا این بامزه بازی‌ها یادش برود. این دستگاه فلزی که در اسپانیای قرون وسطی طرفدار داشته، چنگال‌های تیز و بلندی داشت و ابعاد و فاصله سر چنگال‌ها از هم طوری بود که شکنجه گر محترم برای کندن ماهیچه‌ها و پوست زیاد اذیت نشود و البته استخوان‌ها و رگ‌های اصلی را هم با آنها نکند تا طرف برای فازهای بعدی شکنجه جان داشته باشد. البته لازم به توضیح نیست که برای استفاده بهینه از این شکنجه، طرف را می‌بستند به صندلی تا زیاد وول نخورد.

v

گاروت

اگر شهرت بقیه هم الکی به اسم اسپانیایی‌ها در رفته باشد، این یکی واقعا ً کار خودشان است. در این روش طرف را خیلی محترمانه به دستگاه و قلاده را به گردنش می‌انداختند، سپس هر روز با هر چند ساعت یک بار (بستگی به اعصاب شکنجه گر دارد) با اهرمی‌ که پشت گاروت هست، قلاده را سفت‌تر و سخت‌تر می‌کردند. این ابتکار را اسپانیایی‌ها وقتی زدند که سرخ پوست‌ها نسبت به افشای محل اختفای طلایشان خست به خرج داده و چیزی از خودشان بروز نمی‌دادند. ژنرال‌های اسپانیایی هم وسیله‌ای اختراع کردند که طرف زودی نمیرد و فرصت برای احساس طولانی مدت خفگی و فکر کردن به بی‌ارزشی مال دنیا را داشته باشد، گاروت هنوز هم در آمریکای لاتین به کار می‌رود و جیمز باند معروف هم در چند تا از فیلم‌هایش از این وسیله استفاده کرده است.

b


ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 3


الاغ اسپانیایی

وسیله ای که از یک صفحه برش اصلی با تیغه ای است که در بالای آن می‌باشد و به دو میله متصل شده است؛ قربانی را برهنه کرده و با پاهایی باز از هم بر روی صفحه قرار می‌دهند، گویی فرد سوار بر الاغ است. و تعداد زیادی وزنه به پاهای او وصل می‌کردند. رنج قربانی را می‌توانستند با وزنه های سبک یا سنگین تر تنظیم نمایند.

a

سلاخی

در یک مدل از شکنجه از نوع سلاخی، بازوهای قربانی را به یک قطب در بالای سرش می‌بستند و در همین حال پاهای او از زیر می‌بستند. سپس بدن او را کاملا برهنه می‌کردند و شکنجه گر، با کمک یک چاقوی کوچک، پوست قربانی را به آرامی‌ از بدنش کنده و جدا می‌کرد. در اغلب موارد، شکنجه گر پوست صورت را در ابتدا می‌کَند، و به آرامی‌کار خود را ادامه می‌داد تا به پاهای قربانی می‌رسید. بیشتر قربانیان پیش از آنکه شکنجه گر حتّی به کمر آنها برسد، جان خود را از دست می‌دادند.

s

چرخ کاترین (چرخ شکننده)

احتمالا ً قدمت این روش شکنجه به همان اوایل اختراع چرخ به وسیله بشر می‌رسد. در این روش طرف را به یک چرخ درشکه که خیلی بزرگ بوده، می‌بستند، سپس چرخ درشکه مورد نظر را به حرکت درآورده و یارو را خوب قل می‌داده‌اند. (احتمالا ً بعدها میکسر هم توسط یکی از قربانیان جان سالم به در برده از این دستگاه، اختراع شده.) بعد هم که چرخ دور گرفت، سعی می‌کردند با چوب سرعت چرخ را بگیرند.
طبق قوانین فیزیک، میزان ضربه در این روش به اندازه شتاب چرخ و نیروی گریز از مرکز آن بستگی دارد و البته مقاومت فرد استفاده کننده. این وسیله در انگلیس و روسیه خیلی طرفدار داشته است.

d

چهار میخ

این وسیله علاوه بر این که می‌تواند یک وسیله شکنجه مفید و مؤثر باشد، می‌تواند به عنوان مسابقه «بکش بکش» هم مورد استفاده قرار بگیرد. روی این شبه تخت، 4 دست و پا را می‌بستند و با 4 اهرم که هر کدام دو به دو و به صورت ضربدری به یک سمت حرکت می‌کردند، آنها را می‌کشیدند.
به مرور میزان کشیدگی این اهرم‌ها بیشتر و بیشتر می‌شد تا بالأخره از یک جایی، بدن طرف شروع به شکاف و پارگی کند. اسم خاص این دستگاه Rack است که یعنی: به شدت کشیدن و عذاب دادن.

g


ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه 2


له کننده سر

این وسیله، به طور گسترده در دوران قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفته است، بخصوص در دوران تفتیش عقاید. چانه را بر روی نوار پایینی و سر را در زیر درپوش فوقانی قرار می‌دادند. شکنجه گر به آهستگی پیچ را می‌چرخاند تا نوار پایینی و درپوش به یکدیگر نزدیک شوند. این امر به آسانی موجب له شدن سر می‌شد. ابتدا دندان ها درون فک خرد می‌شد؛ سپس قربانی به آرامی‌ و دردی وحشتناک، جان خود را از دست می‌داد. البتّه پیش از آن، چشمهایش در حدقه فشرده و له می‌شد.

a

گلابی غمگین

وسیله ای گلابی شکل که درون مهبل یا مقعد قربانی قرار داده می‌شود؛ مهبل برای زنان، مقعد برای همجنسگرایان، و دهان برای دورغگویان و کفرگویان!! این وسیله شامل چهار برگ است که به آرامی‌ از یکدیگر جدا می‌شوند؛ همان طور که شکنجه گر پیچ بالای وسیله را می‌چرخاند. این به تصمیم شکنجه گر بستگی دارد تا تنها پوست را پاره نماید یا گلابی را به حداکثر اندازه خویش برساند و قربانی را ناقص نماید.

s

راک (نوعی وسیله شکنجه که از چند سیخ یا میله نوک تیز تشکیل شده است)

راک وسیله ای است که برای جابه جا کردن هر یک از مفاصل بدن قربانی طراحی شده است. طناب هایی را به مچ دست و قوزک های پای قربانی وصل می‌کنند و سپس بدن قربانی را در جهت های مخالف می‌کشند؛ این کار با چرخش غلطک هایی انجام می‌گیرد که در چهار سوی وسیله قرار دارند.

d

لوله تمساح

قربانی در داخل لوله ای قرار داده می‌شد که به اندازه کافی برای ورود فرد کافی بود. لوله، که میخ هایی نوک تیز به شکل دندان های تمساح داشت. و به آرامی‌ فشرده می‌شد تا قربانی را بی حرکت نماید. شکنجه گر تنها می‌توانست صورت و پاهای قربانی را ببیند. با کمک کربن و آتش موجود زیر لوله، شکنجه گر به تدریج لوله را گرم می‌کرد تا قربانی یا اعتراف نماید و یا جان خود را از دست دهد.

g

گهواره ( یا صندلی) یهودا

گهواره یهودا، یکی از وحشتناک ترین شکنجه های دوران قرون وسطی محسوب می‌شد؛ قربانی را بر روی صندلی به شکل هِرم قرار می‌دادند پاهای قربانی را به یکدیگر می‌بستند، طوری که با حرکت یک پا، پای دیگر نیز مجبور به حرکت می‌شد- و این رنج وارده را افزایش می‌داد. انتهای مثلثی شکل گهواره یهودا را در مقعد یا مهبل قربانی قرار می‌دادند. این شکنجه می‌توانست ادامه یابد، از چند ساعت تا چند روز.
این صندلی در آلمان و اسپانیا کاربرد داشته و ظاهرا ً آدم‌های خوش ذوق به آن «اسب چوبی» هم می‌گفته اند. اما در انگلیس نوع دیگری از اسب چوبی وجود داشته که در آن، طرف را به جای مرکز ثقل نقطه‌ای، سوار مرکز ثقل خطی می‌کرده اند. در حالی که به پاهایش هم وزنه بسته می شد!

h


ادامه مطلب و دانلود

تصاوير انواع شكنجه


دوران قرون وسطی یکی از ظالمانه ترین مقاطع در تاریخ بشر بشمار می‌آید؛ دورانی که با خلاقیّت در شکنجه و ابزار شکنجه (به دلائل بسیار احمقانه) زیر نظر کلیسای مسیحی (که الآن داعی مهر و محبت و صلح است!!) شناخته می‌شود.

a

* این همه استعداد در زجر دادن و اختراع وسایل عجیب و غریب برای کشتن همنوع، حیرت آور است؛ استعدادی که فقط از مسیحیان اروپای قرون وسطی برمی‌آید.

شکنجه‎های بسیار فجیع که بویژه در مستعمرات بکار می بسته اند. صدور حکم اعدام برای گالیله به این دلیل که زمین را کروی معرفی کرده بود زبانزد خاص و عام میباشد.

به گزارش وبلاگ مسیحیت شناسی؛ در طى دوره قرون وسطى و حاکمیت کلیسا کار پاپ و روحانیت مسیح تکفیر و تحریم بود و میلیون‎ها انسان حق‎جو و دانشمند را اعدام و شکنجه کردند.

پاپ و روحانیت کلیسا در این دوران جان ملت‎ها را به لب رساندند. آنان دستگاه گسترده تفتیش عقاید و افکار دایر کردند و کلیه مخالفان فکرى عقیدتى خود را اعدام و سر به نیست کردند.

نویسنده کتاب «علم و دین» مى‌گوید: در این دوره سیاه « پنج میلیون» نفر به جرم فکر کردن و سرپیچى از فرمان پاپ به دار زده شدند، گروه بسیارى را در سیاه‌چال‌هاى تاریک و مرطوب روم و... زندانى کردند، از سال 1481 تا 1499 میلادى یعنى در طى 18 سال به دستور دادگاه تفتیش ‍ عقاید، 10220 نفر را زنده سوزاندند، 6860 نفر شقه کردند و 97023 نفر را در زیر شکنجه کشتند.»

تصاویر زیادی با جستجو در صفحات تصاویر سایت‎های جستجو و با وارد کردن دو عبارت شکنجه و کلیسا (Torture + Church) قابل مشاهده می‎باشد.

«بر زخم‌هایش، سرکه و نمک بریزید» ، «او را در دیگ بجوشانید» . «سیخ را بیاورید»، «سرب را در حلقش بریزید»، «او را جلوی توپ ببندید»؛ تاریخ پر است از این جور دستورهای خفن. آن هم دستورهایی که یک همنوع علیه همنوع دیگرش می‌دهد، برای این که عقائدش را بپرسد ! و از طرف حرف بکشد یا وادار به حرف زدنش کند. خلاقیت در انواع شکنجه‌ها و تنوع در آنها، نشان می‌دهد . کباب کردن، سوزاندن، بریدن گوش و دماغ و زبان، کشیدن دندان، کندن پوست، در آوردن چشم و کشیدن روی زمین هم که دیگر چیزهای دم دستی بود.

با اینکه شکنجه در نزد عقل و تمامی‌ ادیان الهی ، (حتی خود مسیحیت!) محکوم است و با اصل بدیهی کرامت انسانی مغایر است. با این وجود کلیسا دستور شکنجه و اعدام مخالفانش را با انواع و اقسام وسائل شکنجه می داد!

در ذیل به تعدادی از آنها اشاره میکنیم!!

گاوبرنجی
قربانی را درون گاوی برنجی قرار داده و می‌بستند؛ سپس آتشی زیر آن روشن می‌کردند. آنقدر این ظرف فلزی را گرم می‌کردند تا به رنگ زرد گرم در آید. این امر باعث می‌شد تا قربانی پخته و جان خود را از دست دهد.

s

پرچه اسپانیایی

وسیله ای بسیار ساده است که برای جدا کردن پوست قربانی از بدنش مورد استفاده قرار می‌گرفت. با توجه به شکل آن، هیچ ماهیچه یا استخوانی از پاره شدن در امان نمی‌ماند. قربانی را برهنه می‌کردند، و او را می‌بستند تا کاملا بی دفاع شود. سپس شکنجه گرها، عمل ناقص کردن قربانی را آغاز می‌کردند (گاهی در معرض دید عموم). کار خود را معمولا از پاها شروع کرده و به آهستگی به سمت پشت، سینه، گردن و در نهایت صورت می‌رسیدند.

d

صندلی اسپانیایی (صندلی تفتیش عقاید)

برای شکنجه، صندلی های مختلفی وجود دارد. تمامی‌ آنها در یک زمینه مشترک هستند: وجود میخ هایی که پشت، زیر دست، زیر پا، و نشیمن گاه، را می‌پوشاند. تعداد میخ ها در یکی از صندلی ها، بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ عدد در متغییر بود. این صندلی میخ دار از وسایل کلیسا در دوران قرون وسطی بود. آن دوره مد بود هر کس که عقاید مخالف کلیسا اعم از نظرات علمی، سیاسی، اقتصادی و هنری داشت، روی این صندلی نشانده می‌شد تا عقاید ضاله و مخربش از سوراخ میخ‌ها بیرون بزند. کسی که دچار تفتیش می‌شد، روی صندلی پیچ می‌شد، میخ‌ها قابل تنظیم بودند تا جلو و عقب بروند. ، میخ‌ها را گاها حرارت می‌دادند تا متهم بیشتر شکنجه شود.

برای آنکه قربانی نتواند حرکت کند، مچ های او را به صندلی می‌بستند؛ در یکی از مدل ها، دو وزنه را به بازوها وصل می‌کردند تا با پایین کشیدن دست ها، میخ ها در بدن قربانی فرو رود و درد او را بیشتر نماید. در برخی از مدل ها، دو سوراخ در زیر صندلی ایجاد می‌کردند تا شکنجه گر اگر احساس می‌کرد که قربانی هوشیار است، با استفاده از زغال، بدن او را شدیدا بسوزاند.

این آبکش حرارتی در ایتالیا و اسپانیا تا 300 سال قبل و در آلمان و مرکز اروپا تا 200 سال پیش کلی طرفدار داشت؛ البته بین آنهایی که دور صندلی می‌ایستادند!!.

g


ادامه مطلب و دانلود

عكس هاي متحرك ترسناك


عكس هاي متحرك ترسناك براي ديدن تصاوير از نرم افزار اينترنت اكسپلورر استفاده كنيدلينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود

ادامه مطلب و دانلود

عكس جديد از جن


سلام چندتا عكس جديد از جن پيدا كردم واستون ميزارم.
عکس جن
عکس جن
عکس جن
عکس چهره ای شبیه جن پشت پنجره
عکس جن
عکس جن دو سر به هم چسبیده

ادامه مطلب و دانلود

عاقبت توهين به قرآن


ماجرای دختری که به دلیل پاره کردن قرآن به میمون تبدیل شد(البته این مطلب و ممکنه بعضی دیگه از مطالب موجود در وبلاگ قدیمی باشه خواستم مطالب جالبو به آرشیوم اضافه کنم)

کل ماجرا اینجا اورده شده دیگه قضاوت و نظر دادن در مورد این ماجرا با خودتون هست
منبع خبر : Miankooh.Com
فکر کنم که همه دیگه این داستان رو شنیده باشید که یه دختر توی هلند به خاطر توهین به قرآن تغییر شکل داد.
این برگه چاپ شده و داستانی که ساختن:
chapi.jpg

pakhsh_shode.jpg

نمونه ديگري هم درباره توهين به قرآن شنيده شده كه از اين قراره:دختري كه براي ازدواج با خواستگارش متوسل به استخاره با قرآن شده و جواب استخاره «خوب» بيان شده است، پس از ازدواج متوجه اعتياد و خلافكاري هاي همسر خود شده كه پس از اعتراض مورد ضرب و جرح همسر خود قرار ميگيرد. اين داستان به مدت هشت سال براي آن دختر تكرار مي‎شود و آخرين باري كه وي از شوهرش كتك ميخورد از روي ناراحتي و عصبانيت قرآن را پاره كرده و در چاه دستشويي ريخته و سيفون را ميكشد. كه بلافاصله به موجودي نيمه حيوان و نيمه انسان تبديل مي‎شود كه نيمي از آن ( از كمر به پايين) عقرب و نيمي ديگر انسان مي‎شود.( البته كسي صحت اين اتفاق كه فكر ميكنم در آلمان يا فرانسه بوده رو تاييد نكرده است)

ادامه مطلب و دانلود

مردمانd که به سنگ تبدیل شدند !


مردمان هوس رانی که به سنگ تبدیل شدند ! حادثه آنقدر ناگهانی روی داد که همهچیز در شهر به همان حالت که در اثنای زندگی روزمره بود دست نخورده ماند وامروز دقیقا به همان گونه که دو هزار سال پیش بودند باقی است. گویی زمانمنجمد شده است. همان طور که خدا می‌گوید در سنت الهی تغییر وجود ندارد«مشرکان با نهایت تأكید به خدا سوگند خوردند كه اگر پیامبرى انذاركننده بهسراغشان آید، هدایت یافته‏ترین امّتها خواهند بود امّا چون پیامبرى براىآنان آمد، جز فرار و فاصله‏گرفتن از (حق) چیزى بر آنها نیفزود اینها همهبخاطر استكبار در زمین و نیرنگهاى بدشان بود امّا این نیرنگها تنها دامانصاحبانش را مى‏گیرد آیا آنها چیزى جز سنّت پیشینیان و (عذابهاى دردناكآنان) را انتظار دارند؟! هرگز براى سنّت خدا تبدیل نخواهى یافت، و هرگزبراى سنّت الهى تغییرى نمى‏یابى»(سوره فاطر 42-43)شهر پمپی که نمایشی از انحطاط و سقوطاخلاقی امپراطوری روم بود به سر انجامی همانند قوم لوط دچار گردید. اینشهر نیز به وسیله انفجارهای آتشفشانی کوه «وزوو» نابود شد آتشفشان وزووسمبل کشور ایتالیا و قبل از آن نشانه شهر ناپل است. کوه آتشفشانی وزوواگرچه طی دو هزار سال گذشته آرام بوده است اما نام آن را کوه اخطار گذاردهاند. چنین نامی به دلیل فجایع و حوادثی بوده است که در تاریخ از این کوهبه ثبت رسیده است. فاجعه ای که برای «سدوم و عمورا» روی داد شباهت زیادیبه حوادث تخریب گر شهر پمپی داشته است. در سمت راست وزوو شهر ناپل و سمتشرق آن شهر پمپی قرار دارد. مذاب وخاکستر ناشی از فوران آتشفشانی که دوهزار سال پیش روی داد حیات را از این شهر برچید. حادثه آنقدر ناگهانی رویداد که همه چیز در شهر به همان حالت که در اثنای زندگی روزمره بود دستنخورده ماند و امروز دقیقا به همان گونه که دو هزار سال پیش بودند باقیاست. گویی زمان منجمد شده است.[تصویر:  1418103121_74af4a1540.jpg][تصویر:  3514631793_c2856de146.jpg]
اینکه شهر پمپی از صفحه زمین با چنینبلایی محو شد، بی هدف و اتفاقی نبوده است. اسناد تاریخی نشان می‌دهد کهاین مرکز هرزگی و فساد به آنچنان فحشایی محشور بود که حتی فاحشه خانه‌هاهم چنین شهرتی نداشته‌اند. مردان به شکل کاملا عریان بر در فاحشه خانه‌هامی‌ایستادند.[تصویر:  2d5is3a.jpg]
شهر پمپی واقع در ایتالیا در روز ۱۹ اوت سال ۷۹ میلادیدر پی فعالیت آتشفشانی کوه وزوو که ۲۸ ساعت ادامه داشت به زیر ۶ متر کوهیاز مواد مذاب و خاکستر آتشفشانی رفت. از ۲۰هزار نفر جمعیت پمپی دو هزارنفر ناپدید شدند و مابقی آرام آرام مذاب و به تلی از مجسمه‌های سنگی تبدیلشدند.[تصویر:  1znwldida.jpg]
مذاب کوه وزوو به آنی تمامی شهر را ازنقشه منطقه جاروب کرد. جالب ترین جنبه این حادثه آن است که هیچ کسنتوانسته است در مقابل فوران آتشفشان وحشتناک وزوو بگریزد. یک خانواده درحال صرف غذا در یک لحظه تبدیل به سنگ شده اند. زوجهای بسیاری پیدا شدند کهدر حین انجام اعمال شنیع بوده‌اند. صورت برخی از اجساد انسانهای سنگ شدهکه از داخل زمین کشف شده اند همچنان سالم و صحیح باقی مانده است صورت آنهاحالت گیج و منگ دارد.[تصویر:  wh1sglda.jpg]
مجهول ترین جنبه این حادثه در اینجاستکه چگونه هزاران انسان بی آنکه چیزی بشنوند و یا ببینند منتظر می‌مانند تامرگ آنها را دریابد. این بعد حادثه نشان می‌دهد که نابودی و محو شهر پمپیدقیقا مشابه همان حوادث ویرانگری است که در قرآن به آنها اشاره شده، زیراقرآن زمانی که این حوادث را بازگو می‌کند به «نابودی ناگهانی» اشاره دارد.به عنوان مثال در سوره (یس) چنین توصیفی است : همه سکنه شهر به یک لحظههلاک شدند. این وضعیت در آیه 29این سوره چنین می‌آید : « (بلكه) فقط یكصیحه آسمانى بود، ناگهان همگى خاموش شدند!» ؛ آیه 31 سوره قمر وقتی تخریبو نابودی قوم ثمود را بازگو می کند مجدادا به نابودی آنی اشاره می‌کند «مافقط یك صیحه [صاعقه عظیم‏] بر آنها فرستادیم و بدنبال آن همگى بصورت گیاهخشكى درآمدند».[تصویر:  2447jozd.jpg][تصویر:  135276720_272252bf1b.jpg]این هم به کنج حیاط فرار کرده بوده و دستمالی جلوی صورتش گرفته بوده که بتونه در گرد و غبار تنفس کنه.( بلايي كه بر سر قوم لوت درآمد بر سر مردمان اين شهر نازل شده است). برگرفته شده از سايت:www.forum.tarsoo.ir

ادامه مطلب و دانلود

عكس كيك عروسي ترسناك


زن و شوهري كه عاشق فيلم ها و موضوعات ترسناك بودند كيك عروسي خود را به شكل سر جدا شده از بدن خودشان سفارش دادند و مهمانان را متعجب كردند.
.

ادامه مطلب و دانلود

عکس های ترسناک


یه سری عکس ترسناک تو اینترنت دیدم گفتم خالی از لطف نیست شما هم ببنید ولی بعضی هاش هم خنده داره

ادامه مطلب و دانلود

عکس هایی از سری بازی های residentevilادامه مطلب و دانلود

انسان های ناقص ۴ادامه مطلب و دانلود

انسان های ناقص ۳

ادامه مطلب و دانلود

عکس های خنده دار ترسناکادامه مطلب و دانلود

عکس های واقعیه اسلندر من


ادامه مطلب و دانلودآخرين مطالب سايت: داستان ترسناک در مورد ارواح خبیث قسمت اول  (نویسنده: afaraid، بازديد: 49 مرتبه) مردی تنها در خانه  (نویسنده: afaraid، بازديد: 74 مرتبه) داستان واقعي جن  (نویسنده: postchi، بازديد: 150 مرتبه) جن مشترك  (نویسنده: postchi، بازديد: 47 مرتبه) طاق خونین بوشهر  (نویسنده: soriano، بازديد: 94 مرتبه) جن استخر  (نویسنده: m0hammad، بازديد: 173 مرتبه) خدا کنه کار جن نباشه... آخه خودم صداش کردم  (نویسنده: sajjad1996، بازديد: 88 مرتبه) گرگنما  (نویسنده: samaneh37، بازديد: 78 مرتبه) خانواده نفرين شده.  (نویسنده: soriano، بازديد: 124 مرتبه) جن مازندران  (نویسنده: soriano، بازديد: 376 مرتبه) باورهاي محلي مردم آذربايجان غربي درخصوص شاه ماران.  (نویسنده: soriano، بازديد: 140 مرتبه) افسانه هاي محلي مردم گلستان درخصوص هيولا  (نویسنده: soriano، بازديد: 206 مرتبه) الارزنگي هيولاي بختياري !!  (نویسنده: soriano، بازديد: 157 مرتبه) دالو بچه بر.  (نویسنده: soriano، بازديد: 167 مرتبه) وجود جن در زندگی من خیلی عادی است  (نویسنده: amirafsoongar، بازديد: 266 مرتبه)

ترس تنها احساسی است که دروغ نمی گوید!
به گروه طرفداران ترس بپیوندید.
ایمیل خود را اضافه کنید تا در صورت اضافه شدن مطلب جدید در سایت، شما را مطلع کنیم.
ما برای شما ایمیل اسپم یا تبلیغاتی نخواهیم فرستاد.

آیا می دانید این سایت توسط افرادی مثل شما بروز می شود؟

شما می توانید یا عضویت در این سایت به جمع نویسندگان سایت ترسو بپیوندید. نوشته های شما در موضوع ترس و ماوراءالطبیعه در اینترنت منتشر می شود و شما بزودی طرفداران خود را پیدا خواهید کرد. هربار که نوشته های شما بازدید شود امتیاز شما افزایش پیدا کرده و سرور بصورت خودکار شما را به گروه های بالاتر ارتقا می دهد ... ساده است ، عضو شوید و دوستان خود را پیدا کنید! (عضویت)

 
ترسو یک وبسایت تفریحی است و هیچ ارتباطی با گروه ها و عقاید شیطان پرستی ندارد.
برای مشاهده سایت در بهترین حالت ممکن، از مرورگر های Google Chrome یا FireFox استفاده نمائید.
+ © کپی برداری از مطالب این سایت تنها با لینک دادن به برگه همان مطلب، مجاز است. | نقشه xml | طراح و برنامه نویس | وبلاگ ادمين |
X پیشنهاد ویژه!