( ورود به انجمن سايت )

تبليغات
اگر از این قسمت عبور کنید، ضرر کرده اید!! نرم افزار خرید شارژ اندروید
و حال از شارژ کردن گوشی خود لذت ببرید؛ با احترام، فقط اندرویدی ها!
تنها با دانلود این برنامه از لینک مستقیم زیر و بدون حتی یک ریال هزینه می توانید به آسان ترین و ایمن ترین راه خرید شارژ در گوشی خود دسترسی داشته باشید.
آیا این روش ارزان ترین هم هست؟ بله حتی از قیمت خود شارژ هم ارزان تر!!

.: دانلود محبوب ترین نرم افزار اندروید خرید شارژ :.           کد نصب و فعالسازی تخفیف: 9720

آخرین ارسال های انجمن ترس و ماوراءالطبیعه: این عکس شما را دیوانه می کند!!!  (نویسنده: hasan2014، پاسخ ها:1، بازديدها:12 ) شیطان  (نویسنده: شیطان، پاسخ ها:2، بازديدها:31 ) داعش در50کیلومتری مرز ایران استان کرمانشاه  (نویسنده: محمد به هیز، پاسخ ها:6، بازديدها:127 ) داعش+فیلم+تعداد اعضا و +...  (نویسنده: محمد به هیز، پاسخ ها:7، بازديدها:135 ) نشان دادن جن ها  (نویسنده: ehsan، پاسخ ها:2، بازديدها:156 ) خون اشام،همزاد،گرگینه همگی ساختگی هستند  (نویسنده: amin_naja، پاسخ ها:43، بازديدها:426 ) فقط اساتید چارکراها و تله کینزی بخونن!  (نویسنده: Mehran_Sanea، پاسخ ها:0، بازديدها:54 ) هتل کوثر اصفهان(+18)  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:4، بازديدها:262 ) بریدن سر شیطان در اخر الزمان  (نویسنده: ΛMĪŔ ĴƐИ ƓĪŔ، پاسخ ها:2، بازديدها:150 ) تلفیقی از روح وجسم  (نویسنده: amin_naja، پاسخ ها:0، بازديدها:46 ) 10 تکنیک ساده حفظ امنیت در اینترنت  (نویسنده: admin، پاسخ ها:9، بازديدها:117 ) داخل شدن جن به بدن انسان(به خاطر عشق،انتقام وکمک کردن)  (نویسنده: ehsan، پاسخ ها:2، بازديدها:142 ) سوال بسیار فوری  (نویسنده: mavara123، پاسخ ها:10، بازديدها:194 ) میشه واقعا؟  (نویسنده: RahaHJB، پاسخ ها:18، بازديدها:276 ) شوخی جالب و ترسناک  (نویسنده: amin_naja، پاسخ ها:8، بازديدها:205 )

تصاویری از قتل عام داعش در یک مهمانی زنانه (16+)


متاسفانه هر روز در عراق و سوریه گروههای تروریستی و تکفیری دست به جنایات افراد غیرنظامی و مردم عادی می زنند که در ادامه ی مطلب ، تصاویری از این جنایات که به دست رسانه ها رسیده، قرار دادم، از دوستان هم به دلیل قرار دادن این تصاویر دلخراش پوزش می خواهم....مشاهده ی تصاویر برای زیر 16 سال مناسب نیستگروه تروریستی داعش با یورش به منزل یکی از خانواده های بانفوذ شهر موصل، تمام اعضای خانواده و ۲۴ نفر از مهمانان آنها را قتل عام کردند. اغلب میهمان ها، همکلاسی های دختر این خانواده بودند که در جشن فارغ التحصیلی او شرکت کرده بودند...زطضو
... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 7


ابزار بریدن زبانaعکسهای بیشترczاميدوارم كه كامل و جامع بوده باشه، چون واسه جمع آوريش خيلي زحمت كشيدم ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 6


ابزار ریختن ماده مذاب درون گوش :aابزار شکنجه گردنvقفسی برای قرار دادن افراد زنده بدون آب و خوراک تا بپوسند!hb قطعه قطعه کردن بدن افراد!lکندن تکه های بدنzپوست افراد را زنده زنده می کندند!n
... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 5


آب هر چقدر این مایع باعث حیات است، استفاده از آن برای شکنجه، می‌تواند مسیر حیات را معکوس کند.، فرو کردن سر در آب، سر و ته آویزان کردن در بشکه آب و با میله زدن به بشکه، از نمونه‌های متداول شکنجه بوده و هستند.اما جدیدترین نمونه مورد استفاده نیروهای با محبت مسیحی آمریکایی!! در گوانتانامو و عراق بوده، این است که با شلنگ در حلق طرف آب بریزید تا بعد از سیراب شدن به حرف بیاید.aباکره نورمبرگ(تابوت میخ دار) تابوت میخ دار حاصل تراوش استعداد شکنجه‌گرهای آلمانی در نورنبرگ است. متهم بخت برگشته را ایستاده داخل تابوت می‌گذاشتند و بعد با پیچاندن دستگیره‌هایی که مجموعه میخ‌ها را جلو می‌برد. همچنین به آهستگی میخ‌ها را در اعضا و جوارح فرو می‌کردند. البته میخ‌ها را طوری کار گذاشته بودند تا در اعضای حیاتی فرو نرود و متهم برای چند بار رفتن در تابوت توانایی داشته باشد. ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 4


شکنجه کششی: این سیستم از پرطرفدارترین ابزار شکنجه‌های کششی در اروپای 500 سال قبل (در زمان اقتدار کلیسا!!) بود و شخصیتهای معروفی با آن توفیق سفر به آن دنیا را پیدا کرده اند!!! ویلیام والاس، جنگجوی ایرلندی که فیلمش هم ساخته شده! (فیلم «شجاع دل») یا جان کوچولو، دوست رابین هود همان خرس گنده کارتون رابین هود از معروف‌ترین قربانیان این وسیله بوده اند.
روش شکنجه کفار در صدر اسلام هم نسخه بدوی همین چهار میخ بود که به جای اهرم، اعمال فشار به صورت دستی انجام می‌شد. سمیه (سلام الله علیها) مادر عمار یاسر و اولین زن شهید در اسلام به همین روش شهید شد.aچکمه‎آهنی (یااسپانیائی)
این سیستم خوراک ترکاندن و خرد کردن استخوان‌های پاست.این روش به خاطر این که در اسپانیا طرفدار داشت به چکمه اسپانیایی هم معروف بود.
جفت پای طرف را تا زانو در یک چکمه آهنی که با پیچ قابلیت تنظیم داشت، می‌کردند و ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 3


الاغ اسپانیایی وسیله ای که از یک صفحه برش اصلی با تیغه ای است که در بالای آن می‌باشد و به دو میله متصل شده است؛ قربانی را برهنه کرده و با پاهایی باز از هم بر روی صفحه قرار می‌دهند، گویی فرد سوار بر الاغ است. و تعداد زیادی وزنه به پاهای او وصل می‌کردند. رنج قربانی را می‌توانستند با وزنه های سبک یا سنگین تر تنظیم نمایند.aسلاخی در یک مدل از شکنجه از نوع سلاخی، بازوهای قربانی را به یک قطب در بالای سرش می‌بستند و در همین حال پاهای او از زیر می‌بستند. سپس بدن او را کاملا برهنه می‌کردند و شکنجه گر، با کمک یک چاقوی کوچک، پوست قربانی را به آرامی‌ از بدنش کنده و جدا می‌کرد. در اغلب موارد، شکنجه گر پوست صورت را در ابتدا می‌کَند، و به آرامی‌کار خود را ادامه می‌داد تا به پاهای قربانی می‌رسید. بیشتر قربانیان پیش از آنکه شکنجه گر حتّی به کمر آنها برسد، جان خود را از دست می‌دادند. ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه 2


له کننده سر این وسیله، به طور گسترده در دوران قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفته است، بخصوص در دوران تفتیش عقاید. چانه را بر روی نوار پایینی و سر را در زیر درپوش فوقانی قرار می‌دادند. شکنجه گر به آهستگی پیچ را می‌چرخاند تا نوار پایینی و درپوش به یکدیگر نزدیک شوند. این امر به آسانی موجب له شدن سر می‌شد. ابتدا دندان ها درون فک خرد می‌شد؛ سپس قربانی به آرامی‌ و دردی وحشتناک، جان خود را از دست می‌داد. البتّه پیش از آن، چشمهایش در حدقه فشرده و له می‌شد.aگلابی غمگین وسیله ای گلابی شکل که درون مهبل یا مقعد قربانی قرار داده می‌شود؛ مهبل برای زنان، مقعد برای همجنسگرایان، و دهان برای دورغگویان و کفرگویان!! این وسیله شامل چهار برگ است که به آرامی‌ از یکدیگر جدا می‌شوند؛ همان طور که شکنجه گر پیچ بالای وسیله را می‌چرخاند. این به تصمیم شکنجه گر بستگی دارد تا تنها پوست را پاره نماید یا گلابی را به ... ( ادامه مطلب )

تصاوير انواع شكنجه


دوران قرون وسطی یکی از ظالمانه ترین مقاطع در تاریخ بشر بشمار می‌آید؛ دورانی که با خلاقیّت در شکنجه و ابزار شکنجه (به دلائل بسیار احمقانه) زیر نظر کلیسای مسیحی (که الآن داعی مهر و محبت و صلح است!!) شناخته می‌شود.a* این همه استعداد در زجر دادن و اختراع وسایل عجیب و غریب برای کشتن همنوع، حیرت آور است؛ استعدادی که فقط از مسیحیان اروپای قرون وسطی برمی‌آید. شکنجه‎های بسیار فجیع که بویژه در مستعمرات بکار می بسته اند. صدور حکم اعدام برای گالیله به این دلیل که زمین را کروی معرفی کرده بود زبانزد خاص و عام میباشد. به گزارش وبلاگ مسیحیت شناسی؛ در طى دوره قرون وسطى و حاکمیت کلیسا کار پاپ و روحانیت مسیح تکفیر و تحریم بود و میلیون‎ها انسان حق‎جو و دانشمند را اعدام و شکنجه کردند. پاپ و روحانیت کلیسا در این دوران جان ملت‎ها را به لب رساندند. ... ( ادامه مطلب )

عكس هاي متحرك ترسناك


عكس هاي متحرك ترسناك براي ديدن تصاوير از نرم افزار اينترنت اكسپلورر استفاده كنيدلينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
لينک دانلود
ادامه مطلب )

عكس جديد از جن


سلام چندتا عكس جديد از جن پيدا كردم واستون ميزارم.
عکس جن
عکس جن
عکس جن
عکس چهره ای شبیه جن پشت پنجره
عکس جن
عکس جن دو سر به هم چسبیده
... ( ادامه مطلب )

عاقبت توهين به قرآن


ماجرای دختری که به دلیل پاره کردن قرآن به میمون تبدیل شد(البته این مطلب و ممکنه بعضی دیگه از مطالب موجود در وبلاگ قدیمی باشه خواستم مطالب جالبو به آرشیوم اضافه کنم)کل ماجرا اینجا اورده شده دیگه قضاوت و نظر دادن در مورد این ماجرا با خودتون هست
منبع خبر : Miankooh.Com
فکر کنم که همه دیگه این داستان رو شنیده باشید که یه دختر توی هلند به خاطر توهین به قرآن تغییر شکل داد.
این برگه چاپ شده و داستانی که ساختن:
chapi.jpg

pakhsh_shode.jpgنمونه ديگري هم درباره توهين به قرآن شنيده شده كه از اين قراره:دختري كه براي ازدواج با خواستگارش متوسل به استخاره با قرآن شده و جواب استخاره «خوب» بيان شده است، پس از ازدواج متوجه اعتياد و خلافكاري هاي همسر خود شده كه پس از اعتراض مورد ضرب و جرح همسر خود قرار ميگيرد. ... ( ادامه مطلب )

مردمانd که به سنگ تبدیل شدند !


مردمان هوس رانی که به سنگ تبدیل شدند ! حادثه آنقدر ناگهانی روی داد که همهچیز در شهر به همان حالت که در اثنای زندگی روزمره بود دست نخورده ماند وامروز دقیقا به همان گونه که دو هزار سال پیش بودند باقی است. گویی زمانمنجمد شده است. همان طور که خدا می‌گوید در سنت الهی تغییر وجود ندارد«مشرکان با نهایت تأكید به خدا سوگند خوردند كه اگر پیامبرى انذاركننده بهسراغشان آید، هدایت یافته‏ترین امّتها خواهند بود امّا چون پیامبرى براىآنان آمد، جز فرار و فاصله‏گرفتن از (حق) چیزى بر آنها نیفزود اینها همهبخاطر استكبار در زمین و نیرنگهاى بدشان بود امّا این نیرنگها تنها دامانصاحبانش را مى‏گیرد آیا آنها چیزى جز سنّت پیشینیان و (عذابهاى دردناكآنان) را انتظار دارند؟! هرگز براى سنّت خدا تبدیل نخواهى یافت، و هرگزبراى سنّت الهى تغییرى نمى‏یابى»(سوره فاطر 42-43)شهر پمپی که نمایشی از انحطاط و سقوطاخلاقی امپراطوری روم بود به سر انجامی همانند قوم لوط دچار گردید. ... ( ادامه مطلب )

عكس كيك عروسي ترسناك


زن و شوهري كه عاشق فيلم ها و موضوعات ترسناك بودند كيك عروسي خود را به شكل سر جدا شده از بدن خودشان سفارش دادند و مهمانان را متعجب كردند.
.
... ( ادامه مطلب )

عکس های ترسناک


یه سری عکس ترسناک تو اینترنت دیدم گفتم خالی از لطف نیست شما هم ببنید ولی بعضی هاش هم خنده دارهادامه مطلب )

عکس هایی از سری بازی های residentevil


ادامه مطلب )

انسان های ناقص ۴... ( ادامه مطلب )

انسان های ناقص ۳

... ( ادامه مطلب )

عکس های خنده دار ترسناک... ( ادامه مطلب )

عکس های واقعیه اسلندر من


... ( ادامه مطلب )

عکس های خنده دار ترسناک... ( ادامه مطلب )


آخرين مطالب سايت: 11 سال خاطرات شخصی من با جن ها  (نویسنده: postchi، بازديد: 82 مرتبه) خاطرات يك خبرنگار  (نویسنده: postchi، بازديد: 76 مرتبه) شكار هیولای دریایی در نیوجرسی +عکس  (نویسنده: yalda، بازديد: 144 مرتبه) عكس هيولاي 2تني در ساحل بوشهر  (نویسنده: soriano، بازديد: 257 مرتبه) زن خون اشام  (نویسنده: negin، بازديد: 296 مرتبه) تصاویری از قتل عام داعش در یک مهمانی زنانه (16+)  (نویسنده: postchi، بازديد: 813 مرتبه) روح سرگردان دختر  (نویسنده: postchi، بازديد: 333 مرتبه) عقاید مردم سیستان و بلوچستان از جن  (نویسنده: amir909، بازديد: 185 مرتبه) كاپا موجود ماورايي ژاپن  (نویسنده: soriano، بازديد: 157 مرتبه) داستان ترسناک منو دوستانم  (نویسنده: amir909، بازديد: 306 مرتبه) زنده خوري +16  (نویسنده: postchi، بازديد: 839 مرتبه) قبرستان گریفرایرز (Greyfriars)  (نویسنده: postchi، بازديد: 384 مرتبه) قاتل سگ کاونتری  (نویسنده: postchi، بازديد: 136 مرتبه) کلیسا های تسخیر شده از سوی ارواح .  (نویسنده: soriano، بازديد: 261 مرتبه) این افراد به صورت چهار دست و پا راه می روند .  (نویسنده: soriano، بازديد: 409 مرتبه)

ترس تنها احساسی است که دروغ نمی گوید!
به گروه طرفداران ترس بپیوندید.
ایمیل خود را اضافه کنید تا در صورت اضافه شدن مطلب جدید در سایت، شما را مطلع کنیم.
ما برای شما ایمیل اسپم یا تبلیغاتی نخواهیم فرستاد.

آیا می دانید این سایت توسط افرادی مثل شما بروز می شود؟

شما می توانید یا عضویت در این سایت به جمع نویسندگان سایت ترسو بپیوندید. نوشته های شما در موضوع ترس و ماوراءالطبیعه در اینترنت منتشر می شود و شما بزودی طرفداران خود را پیدا خواهید کرد. هربار که نوشته های شما بازدید شود امتیاز شما افزایش پیدا کرده و سرور بصورت خودکار شما را به گروه های بالاتر ارتقا می دهد ... ساده است ، عضو شوید و دوستان خود را پیدا کنید! (عضویت)

 
ترسو یک وبسایت تفریحی است و هیچ ارتباطی با گروه ها و عقاید شیطان پرستی ندارد.
برای مشاهده سایت در بهترین حالت ممکن، از مرورگر های Google Chrome یا FireFox استفاده نمائید.
+ © کپی برداری از مطالب این سایت تنها با لینک دادن به برگه همان مطلب، مجاز است. | نقشه xml | طراح و برنامه نویس | وبلاگ ادمين |
X پیشنهاد ویژه!