( ورود به انجمن سايت )

تبليغات

ترس تنها احساسی است که دروغ نمی گوید!
به گروه طرفداران ترس بپیوندید.
ایمیل خود را اضافه کنید تا در صورت اضافه شدن مطلب جدید در سایت، شما را مطلع کنیم.
ما برای شما ایمیل اسپم یا تبلیغاتی نخواهیم فرستاد.

آخرین ارسال های انجمن ترس و ماوراءالطبیعه: سایت برای دانلود کتاب های علوم غریبه  (نویسنده: hasan2014، پاسخ ها:0، بازديدها:9 ) هفت چاکرا  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:1، بازديدها:19 ) قدرت حرکت اجسام  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:1، بازديدها:32 ) مرتاضان هندی  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:5، بازديدها:41 ) چرخه تولد ومرگ انسان  (نویسنده: Kuroneko، پاسخ ها:1، بازديدها:25 ) pedar azizam  (نویسنده: ehsan، پاسخ ها:4، بازديدها:47 ) معجزه  (نویسنده: noshifa، پاسخ ها:10، بازديدها:103 ) اتفاق عجیب  (نویسنده: غریبه، پاسخ ها:3، بازديدها:59 ) نور از خدا،قدرت از من.نتیجه نعمت خدا  (نویسنده: toben، پاسخ ها:10، بازديدها:108 ) خانه های اجنه  (نویسنده: punisher، پاسخ ها:2، بازديدها:83 ) میمون مرداب  (نویسنده: BAD-BOY، پاسخ ها:1، بازديدها:55 ) ترس در محل كار  (نویسنده: postchi، پاسخ ها:2، بازديدها:39 ) دیدن یک سایه سیاه  (نویسنده: alirichard، پاسخ ها:3، بازديدها:83 ) دعوت  (نویسنده: غریبه، پاسخ ها:1، بازديدها:49 ) نمايش هيولاهاي افسانه ايي هر منطقه روي نقشه ايران  (نویسنده: Yaaas، پاسخ ها:11، بازديدها:156 )

وجود زامبي در ارتش روسيه +18


اين كليپ سربازي رو نشون ميده كه داره از دست يك گروه فرار ميكنه و هر چي تير اندازي ميكنه اونا نميميرن، و در نهايت بعد از اينكه تيرهاش تموم ميشه ........ببينيد چه بلايي سرش مياد!!!!!!javascript:nicTemp(); ( ادامه مطلب )

زني كه گربه شد +18


سلام دوستاناين كليپ رو ببينيد و نظرتون رو بگيد چون من هيچ توضيحي نداشتم كه بنويسم.دانلود کلیپ ( ادامه مطلب )

جـــــــــــــن مباشر۱۸+


جـــــــــــــن مباشر۱۸+حجم:503 KBدانلود ( ادامه مطلب )

کلیپ شوخی وحشتناک در حد سکته


شوخی وحشتناک در حد سکتهحجم:6.1 MBدانلود ( ادامه مطلب )

فیلم واقعی و ترسناک از ظاهر شدن یک روح در جنگل-+18


فیلم واقعی و ترسناک از ظاهر شدن یک روح در جنگل-+18حجم:797 KB دانلود ( ادامه مطلب )

روح گریان که در شیشه در حمام ظاهر میشود


روح گریان که در شیشه در حمام ظاهر میشودحجم: حدودا 4 کلیوبایتدانلود ( ادامه مطلب )

ظاهر شدن روح دختر بچه-فوق العاده وحشتناک-+18


ظاهر شدن روح دختر بچه-فوق العاده وحشتناک-+18حجم: حدودا 2 کیلوبایتدانلود ( ادامه مطلب )

فیلم واقعی و بسیار ترسناک از ظاهر شدن یک جن


فیلم واقعی و بسیار ترسناک از ظاهر شدن یک جن-+18-100% واقعی و فوق العاده ترسناک حجم: حدودا 27 مگابایتدانلود ( ادامه مطلب )

رائفی پور و اجنه


سخرانی و داستان بسیار زیبای استاد رائفی پور درباره اجنه http://www.aparat.com/v/CWOgJ ( ادامه مطلب )

کلیپ آیت الله دانشمند درباره رمالی و جن گیری


این کلیپ از آیت الله مهدی دانشمند درباره رمال ها میباشد وکار هایی که میکنندhttp://www.aparat.com/v/9Ffsn ( ادامه مطلب )

سخنرانی های آیت الله دانشمند


سخنرانی ترسناک و ناراحت کننده آیت الله مهدی دانشمند درباره فراموشی ما نسبت به امام زمان و آخرالزمان !http://www.aparat.com/v/WzfsU ( ادامه مطلب )

کلیپ بسیار ترسناک مترو


کلیپ بسیار ترسناک مترواین کلیپ یک کلیپ ساختگی اما بسیار ترسناک است. که زنی در متروی خلوت یک پاکت را روی یک صندلی خالی پیدا می کند. زمانی که آن را باز می کند، در آن عکسی بود که........ برای دانستن ادامه ی آن و حس ترسش آن را دانلود کنید.(برای دانلود بر روی کلمه ی دانلود در زیر کلیک کنید)حجم: حدودا 3 کیلوبایتدانلود ( ادامه مطلب )

کلیپ دوربین مخفی ترسناک


کلیپ دوربین مخفی ترسناکدانلود ( ادامه مطلب )

كليپ وحشتناك جنگیری در آذربایجان


جنگیری وحشتناک در آذربایجان این کلیپ یک دختر جن زده در آذربایجان است. در ابتدای این فیلم برخی از فعالیت های شیطانی این دختر نشان داده شده است. ولی پس از آن عملیات جنگیری این دختر نشان داده شده است. برای دیدن این کلیپ آن را دانلود کنید.(برای دانلود روی کلمه ی دانلود زیر کلیک کنید)حجم: حدودا 20کیلوبایتدانلود ( ادامه مطلب )

پاپ آپ های ترسناک


پاپ آپ ترسناک چیست؟ پاپ آپ ترسناک به کلیپ تصویری کوتاهی می گویند که ابتدا در یک فضای آرام با موسیقی ملایم سعی دارد بیننده را خاطرجمع کند یا با طرح سوال یا درخواستی می خواهد تمام توجه بیننده را به قسمتی از تصویر متمرکز کند سپس بطور ناگهانی یک تصویر وحشتناک همراه با صدای جیغ بلند پخش می شود و بیننده را غافلگیر می کند! یک نمونه به عنوان یک نمونه که من خودم خیلی از آن برای ترساندن دوستانم استفاده کردم کلیپی است که از بیننده می خواهد به دقت به یک عکس نگاه کند و بگوید چه چیزی در این عکس اشتباه است؟! در همان حال که فرد در حال کارشناسی دقیق است(!) ناگهان تصویری ترسناک نمایان می شود و صدای جیغ وحشتناکی همراه آن پخش می شود!! (کلیپی که گفتم پاپ آپ شماره 8 است، دانلود کنید.) هشدار خیلی مهم! لطفا این نکته را جدی بگیرید که پاپ ترسناک اگرچه فقط یک شوخی است اما در صورت بی توجهی می تو ... ( ادامه مطلب )

گریه دختربچه در قبرستان


دو مرد به دنبال صدای گریه یک دختر بچه برای کمک به او وارد قبرستان می شوند. آنها دختربچه را پیدا می کنند اما شوکه می شوند او یک روح است! برای دیدن کلیپ آن را از لینک زیر دانلود کنید. تکذیب نامه: این کلیپ ممکن است واقعی نباشد ، ما اطلاعی از صحت یا عدم صحت آن نداریم. نام فایل: Geryeye_dokhtarbache_ghabrestan_[www.tarsoo.ir].zip حجم : 3.09 MB پسورد : www.tarsoo.ir دقت کنید که پسورد با حروف کوچک وارد شود. دانلود >> ( ادامه مطلب )

ماشین ارواح


یک قطار قصد عبور از جاده را دارد طبق معمول زنگ خطر به صدا در می آید و چند ثانیه قبل از رسیدن قطار مسیر حرکت اتومبیل ها بسته می شود که نگهان یک ماشین به قسمت ریل قطار وارد می شود و درست چند لحظه قبل از برخورد ، ناگهان حرکت می کند و نکته جالب اینجاست که بدون برخورد به هیچ مانعی از آنها عبور می کند! تکذیب نامه: این کلیپ ممکن است واقعی نباشد ، ما اطلاعی از صحت یا عدم صحت آن نداریم. نام فایل: Mashine_rooh_[www.tarsoo.ir].zip حجم : 566 KB پسورد : www.tarsoo.ir دقت کنید که پسورد با حروف کوچک وارد شود. دانلود >> ( ادامه مطلب )

قتل مرموز شیطانی


جسد زنی جوان در یک ساختمان پیدا می شود در حالی که قاتل هیچ اثری از خود برجای نگذاشته بود به دنبال یافتن قاتل او، پلیس به سراغ آرشیو دوربین های امنیتی می رود آنچه آنها می بینند واقعا شکه کننده بود! این یک قتل شیطانی بوده است. تکذیب نامه: این کلیپ ممکن است واقعی نباشد ، ما اطلاعی از صحت یا عدم صحت آن نداریم. نام فایل: Ghatle_marmooze_sheytani_[www.tarsoo.ir].zip حجم : 2.92 MB پسورد : www.tarsoo.ir دقت کنید که پسورد با حروف کوچک وارد شود. دانلود >> ( ادامه مطلب )

فرار ارواح


یک ماشین قصد ورود به یک شرکت را دارد. درهای اتوماتیک توسط نگهبان باز می شوند که ناگهان چند روح از کنار در فرار می کنند! این تصاویر تماما توسط دوربین های امنیتی آن شرکت ضبط شده اند برای دیدن کلیپ آن را از لینک زیر دانلود کنید. تکذیب نامه: این کلیپ ممکن است واقعی نباشد ، ما اطلاعی از صحت یا عدم صحت آن نداریم. نام فایل: Farare_rooh_[www.tarsoo.ir].zip حجم : 2.33 MB پسورد : www.tarsoo.ir دقت کنید که پسورد با حروف کوچک وارد شود. دانلود >> ( ادامه مطلب )

عکسبرداری از جن


جوانی ادعا می کند که در خانه اشان یک جن وجود دارد و او موفق شده است که با موبایل چند عکس از آن بگیرد! او در حین مصاحبه با خبرنگار، عکس هایی را که گرفته است نشان می دهد! برای دیدن کلیپ آن را از لینک زیر دانلود کنید. تکذیب نامه: این کلیپ ممکن است واقعی نباشد ، ما اطلاعی از صحت یا عدم صحت آن نداریم. نام فایل: Aksbardari_az_jen_[www.tarsoo.ir].zip حجم : 4.81 MB پسورد : www.tarsoo.ir دقت کنید که پسورد با حروف کوچک وارد شود. دانلود >> ( ادامه مطلب )


آیا می دانید این سایت توسط افرادی مثل شما بروز می شود؟

شما می توانید یا عضویت در این سایت به جمع نویسندگان سایت ترسو بپیوندید. نوشته های شما در موضوع ترس و ماوراءالطبیعه در اینترنت منتشر می شود و شما بزودی طرفداران خود را پیدا خواهید کرد. هربار که نوشته های شما بازدید شود امتیاز شما افزایش پیدا کرده و سرور بصورت خودکار شما را به گروه های بالاتر ارتقا می دهد ... ساده است ، عضو شوید و دوستان خود را پیدا کنید! (عضویت)

 
ترسو یک وبسایت تفریحی است و هیچ ارتباطی با گروه ها و عقاید شیطان پرستی ندارد.
برای مشاهده سایت در بهترین حالت ممکن، از مرورگر های Google Chrome یا FireFox استفاده نمائید.
+ © کپی برداری از مطالب این سایت تنها با لینک دادن به برگه همان مطلب، مجاز است. | نقشه xml | طراح و برنامه نویس | وبلاگ ادمين |
X پیشنهاد ویژه!